10660 IRAGNA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 10660 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 202cm / 80inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 370kg |
| Block | 10660 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 18 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 202cm / 80inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |
| Block | 10660 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 307cm / 121inch |
| Height | 202cm / 80inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 550kg |